fbpx

Specjaliści

Specjaliści

W czym możemy Ci pomóc?

<strong>mgr Sylwia Zasada </strong> - logopeda, trener głosu i oddechu

mgr Sylwia Zasada - logopeda, trener głosu i oddechu

Zawodowo jestem trenerem, logopedą, polonistą oraz specjalistą emisji głosu.

Ukończyłam studia magisterskie w zakresie filologii polskiej ze specjalizacją nauczycielską i logopedyczną oraz podyplomowe studia kwalifikacyjne w zakresie emisji głosu i podyplomowe studia z organizacji i zarządzania oświatą, a także studia doktoranckie w zakresie językoznawstwa – zainteresowania badawcze: język dziecka. Posiadam Certified International Associate Trainer – potwierdzający kwalifikacje trenerskie. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów doskonalących umiejętności logopedyczne i nauczycielskie.

Czytaj więcej

<strong>mgr Beata Stokłosa</strong> - logopeda, audiolog, edytor

mgr Beata Stokłosa - logopeda, audiolog, edytor

Dyplomowany logopeda i audiolog ogólny (magister logopedii z audiologią, UMCS w Lublinie). Prowadzi zajęcia logopedyczne indywidualne (dyslalia, opóźniony rozwój mowy), a swoje doświadczenie zdobywała prowadząc zajęcia logopedyczne w Studenckiej Poradni Logopedycznej UMCS i w przedszkolach w Lublinie. Poprzez zabawę oraz dobrą atmosferę zachęca swoich pacjentów do czynnego udziału w zajęciach logopedycznych.

Czytaj więcej

<strong>mgr Ewelina Prokopiuk</strong> - logopeda, audiolog, terapeuta Elektrostymulacji Logopedycznej, muzyk, śpiewaczka i logorytmik

mgr Ewelina Prokopiuk - logopeda, audiolog, terapeuta Elektrostymulacji Logopedycznej, muzyk, śpiewaczka i logorytmik

Starając się realizować swoje dwie największe pasje: logopedię i muzykę odkryła ogromne zainteresowanie logorytmiką. Jest dyplomowanym logopedą (magister logopedii z audiologią; Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie) oraz muzykiem (absolwentka wydziału instrumentalnego- pedagogicznego; Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Białymstoku). Od 7 lat prowadzi liczne zajęcia logorytmiczne, umuzykalniające, zajęcia śpiewu oraz zajęcia muzyczne opierające się na metodzie Carla Orffa. Opracowała na własny użytek, ponad 1000 scenariuszy do zajęć logorytmicznych.

Czytaj więcej

<strong>mgr Bernadeta Więcław-Lalak</strong> - psycholog

mgr Bernadeta Więcław-Lalak - psycholog

Psycholog, absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej i specjalnej ze specjalnością resocjalizacyjną. Jest praktykiem z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, które nabywała przez wiele lat, przede wszystkim pracując w liceach oraz świetlicy profilaktyczno-wychowawczej.

Czytaj więcej

<strong>mgr Monika Wrzos </strong> - neurologopeda, instruktor Masażu Shantali

mgr Monika Wrzos - neurologopeda, instruktor Masażu Shantali

Jestem absolwentką filologii polskiej ze specjalnością logopedyczną UMCS oraz podyplomowych studiów neurologopedycznych UMCS.

Swoje doświadczenie zawodowe zawdzięczam długoletniej współpracy z wieloma placówkami oświatowymi, w których zajmuję się diagnozą oraz terapią logopedyczną i neurologopedyczną dzieci z różnorodnymi zaburzeniami mowy. Każde spotkanie terapeutyczne starannie planuję i staram się zrealizować tak, aby uwzględnić indywidualne potrzeby i oczekiwania pacjenta.

Czytaj więcejumów się na wizytę

Umów się na wizytę

Wybierz specjalistę, u którego chcesz się poradzić: logopeda, neurologopeda, audiolog, trener emisji głosu i oddechu, psycholog, terapeuta Elektrostymulacji Logopedycznej 

Tel.: +48 881 527 414

„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

Biuro, szkolenia: +48 505 255 435

Rejestracja na terapię: +48 881 527 414

Kontakt telefoniczny w godzinach 9-15

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl