fbpx

O nas

Instytut Edukacji Logopedycznej

W czym możemy Ci pomóc?


Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianą edukacją logopedyczną. Organizujemy specjalistyczne szkolenia, które wzbogacą warsztat pracy logopedów, pedagogów, psychologów oraz innych zainteresowanych osób o nowe umiejętności przydatne w czuwaniu nad prawidłowym rozwojem mowy. Celem szkoleń jest również wyposażenie uczestników w umiejętności, które będą mogli wykorzystać, prowadząc terapie: logopedyczną, pedagogiczną czy psychologiczną. Szkolenia organizujemy za terenie całej Polski.

Ponadto specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z emisji głosu (logopedia artystyczna) skierowanych do osób, które pracują głosem (np. nauczyciele, menedżerowie, wykładowcy, handlowcy, rzecznicy prasowi, dziennikarze, politycy).

W ramach działalności Instytutu Edukacji Logopedycznej funkcjonują gabinety specjalistyczne: logopedyczny (w tym neurologopedyczny, audiologiczny), psychologiczny, pedagogiczny, w których prowadzimy:

  • profilaktykę logopedyczną, również w zakresie zaburzeń funkcji oralnych związanych z przyjmowaniem pokarmów;
  • terapię dzieci i dorosłych;
  • terapię z wykorzystaniem elementów Metody Krakowskiej;
  • ćwiczenia z zakresu logopedii artystycznej;
  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne;
  • zajęcia korekcyjno-wyrównawcze;
  • zajęcia przygotowujące dziecko do podjęcia nauki szkolnej.

Jedną z gałęzi naszych działań jest Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli IEL, w ramach tej działalności organizujemy również szkolenia rad pedagogicznych szkół i placówek edukacyjno-wychowawczych, a także szkolenia otwarte mające na celu doskonalenie i dokształcanie nauczycieli, pedagogów, psychoterapeutów, psychologów, logopedów, doradców zawodowych oraz innych uczestników polskiego systemu oświaty zgodnie z ich potrzebami, mając na uwadze priorytety Ministra Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty.

Współpracując z placówkami oświatowymi publicznymi i niepublicznymi, prowadzimy zajęcia logopedyczne (indywidualne i grupowe) oraz zajęcia z zakresu logorytmiki, a także nauki języka migowego.

Stale rozwijamy się i poszerzamy naszą ofertę edukacyjną. Dążymy do stworzenia centrum holistycznej terapii logopedycznej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby oraz instytucje zainteresowane współpracą z Instytutem.

 

lib-img_6631
lib-dscn0642
lib-img_6791
lib-img_6794
lib-img_6797
lib-img_6799
lib-img_6802
lib-img_6808
lib-img_6794
lib-img_6797
lib-img_6799
lib-img_6808
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

Biuro, szkolenia: +48 505 255 435

Rejestracja na terapię: +48 881 527 414

Kontakt telefoniczny w godzinach 9-15

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl