fbpx

Neurologopeda, instruktor Masażu Shantali

Neurologopeda, instruktor Masażu Shantali
mgr Monika Wrzos

- neurologopeda, instruktor Masażu ShantaliJestem absolwentką filologii polskiej ze specjalnością logopedyczną UMCS oraz podyplomowych studiów neurologopedycznych UMCS.

Swoje doświadczenie zawodowe zawdzięczam długoletniej współpracy z wieloma placówkami oświatowymi, w których od niemal dwudziestu lat zajmuję się diagnozą oraz terapią logopedyczną i neurologopedyczną dzieci z różnorodnymi wadami wymowy, zaburzeniami rozwoju mowy i komunikacji.

Szczególnie chętnie otaczam opieką neurologopedyczną dzieci mające specjalne potrzeby terapeutyczne i edukacyjne, wymagające szczególnie intensywnego stymulowania funkcji językowych. Każde spotkanie terapeutyczne starannie planuję i staram się zrealizować tak, aby uwzględnić indywidualne potrzeby i oczekiwania małych pacjentów.

W kręgu moich zainteresowań zawodowych znajdują się również najmłodsi pacjenci, mający deficyty rozwoju funkcji pokarmowych i opóźnienia rozwoju funkcji prelingwalnych. Zajmuję się zarówno oceną neurologopedyczną niemowląt, jak również prowadzę konsultacje i indywidualne zajęcia z Masażu Shantala dla rodziców.

Zdając sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka spoczywa na terapeucie i chcąc postrzegać problemy swoich podopiecznych całościowo, stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wartościowych szkoleniach, konferencjach logopedycznych oraz studiując literaturę fachową.

W wolnych chwilach projektuję i samodzielnie wykonuję różnorodne pomoce logopedyczne i gry edukacyjne, które podnoszą atrakcyjność prowadzonych zajęć oraz sprawiają, że mali pacjenci mogą poczuć się wyjątkowo.

Dzięki nieustającemu zapałowi do pracy zdobywam wiedzę i doświadczenie, którymi z powodzeniem dzielę się podczas warsztatów dla logopedów i nauczycieli. Doświadczenie w pracy trenerskiej doskonalę współpracując od lat z Centrum Rozwoju i Edukacji Champion oraz Instytutem Edukacji Logopedycznej.

W gabinecie Instytutu Edukacji Logopedycznej prowadzę:

 • diagnozę i terapię zaburzeń artykulacyjnych u dzieci,
 • diagnozę i terapię logopedyczną dzieci z opóźnionym rozwojem mowy,
 • diagnozę i terapię neurologopedyczną dzieci ze specjalnymi potrzebami (zespoły genetyczne, niepełnosprawność intelektualna, niepełnosprawność ruchowa),
 • diagnozę i terapię neurologopedyczną dzieci z afazją rozwojową,
 • diagnozę i terapię zaburzeń połykania u dzieci,
 • konsultacje neurologopedyczne niemowląt i dzieci z obciążonym wywiadem okołoporodowym i z zaburzeniami neurorozwojowymi,
 • diagnozę i terapię zaburzeń karmienia,
 • indywidualne szkolenia dla rodziców z Masażu Shantala,
 • masaż Special Care,
 • kinezjotaping neurologopedyczny i logopedyczny,
 • ocenę obszaru ustno-twarzowego i terapię normalizującą funkcje jamy ustnej z wykorzystaniem systemów MFS,
 • terapię logopedyczną i neurologopedyczną wspartą stymulacją mioterapeutyczną (masaż logopedyczny).
umów się na wizytę

Umów się na wizytę

Wybierz specjalistę, u którego chcesz się poradzić: logopeda, neurologopeda, audiolog, trener emisji głosu i oddechu, psycholog, terapeuta Elektrostymulacji Logopedycznej

Tel.: +48 881 527 414

„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

Biuro, szkolenia: +48 505 255 435

Rejestracja na terapię: +48 881 527 414

Kontakt telefoniczny w godzinach 9-15

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl