fbpx

Organizujemy grupowe zajęcia umuzykalniające z elementami logorytmiki dla dzieci od 3 do 6 lat.

Uczymy się poruszać w rytm muzyki, reagujemy i rozpoznajemy, odtwarzamy i sami tworzymy rytmy, melodie i zabawy muzyczne. Uczymy się wspólnego śpiewu, improwizacji i tańców integracyjnych. WSPÓLNIE muzykujemy. Na zajęciach wykorzystujemy różne instrumenty.

 

Dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola ani żłobka mają możliwość przebywania w grupie rówieśników, rozwijania umiejętności współdziałania w grupie oraz nawiązywania relacji społecznych.

 

Instrumenty muzyczne, kolorowe pomoce, różne formy aktywności zachęcają dziecko do czynnego uczestnictwa w zabawach, które wymagają często ogromnego skupienia nad wykonywanym zadaniem. Dzieciaki – nawet te najmłodsze – potrafią bardzo dobrze pracować, wchodzić w interakcje z dorosłym i zaskakiwać niebywałą kreatywnością.

Podczas zajęć rozwijamy zdolności muzyczne i manualne, kształcimy słuch muzyczny i poczucie rytmu, ćwiczymy funkcje słuchowe, rozwijamy mowę, usprawniamy zmysł wzroku i dotyku, poprawiamy koordynację ruchową oraz słuchowo-wzrokową, trenujemy pamięć, uczymy się aktywnego współdziałania w grupie.

 

Zajęcia trwają 45 minut i odbywają się raz w tygodniu - wtorki, godz. 17:00.

Pierwsze zajęcia po przerwie wakacyjnej odbędą się 12 września, godz. 17:00.

 

Koszt zajęć: 40 zł/ 45 min 

PIERWSZE ZAJĘCIA DZIECKA SĄ BEZPŁATNE!

 

Miejsce: Lublin, ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A (Czuby)

Kontakt:

tel. 505 255 435

mail: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 

Zajęcia prowadzi Ewelina Prokopiuk - logopeda, muzyk, śpiewaczka i logorytmiczka. Od wielu lat rozwija swoje zainteresowanie związane z muzyką tradycyjną, bierze udział w warsztatach śpiewu białego. Od dziecka gra na saksofonie, kocha instrumenty dęte i interesuje się różnymi perkusjonaliami. Gra i śpiewa w różnych zespołach muzycznych, muzykę jazzową, tradycyjną, klasyczną oraz muzykę 20-lecia międzywojennego. Tancerka tańców tradycyjnych. Zajmuje się też edukacją muzyczną dzieci oraz terapią osób jąkających prowadząc zajęcia muzyczne i logorytmiczne w przedszkolu oraz zajęcia umuzykalniające w Osiedlowym Domu Kultury i innych miejscach powołanych przez lokalne społeczności.

Ewelina o zajęciach: ⬇️


Zapisy przyjmujemy mailowo: biuro@instytutlogopedyczny.pl

lub telefonicznie: 505 255 435

Zapraszamy!


„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

Biuro, szkolenia: +48 505 255 435

Rejestracja na terapię: +48 881 527 414

Kontakt telefoniczny w godzinach 9-15

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl