fbpx

Szkolenia

Opis

 

Termin: 25-26.05.2024 r.

Godziny zajęć: sobota 9.00-18.00  niedziela 9.00-18.00 (22 h dydaktyczne)

Koszt szkolenia: 1387,00 zł

 

Adres: Lublin, ul. Matki Teresy z Kalkuty 18a

 

Grupa docelowa: logopedzi, neurologopedzi, fizjoterapeuci, terapeuci SI

Kurs z dużą ilością praktyki - będziemy szukać na sobie struktur anatomicznych, uczyć się palpacji, jak używać rąk do pracy z pacjentem.

 

Program szkolenia: 

 

DZIEŃ 1

• Mózgoczaszka (kości, szwy) – znaczenie w terapii pacjenta logopedycznego.
o Nauka palpacji szwów czaszkowych.
• Trzewioczaszka – układ kostny, układ mięśniowy, przykłady możliwości pracy z pacjentem.
• Staw skroniowo-żuchwowy – budowa, biomechanika, funkcja mięśni.
o Ocena nieprawidłowej pracy stawu skroniowo-żuchwowego, palpacja stawu.
• Język i dno jamy ustnej – budowa, połączenia anatomiczne.
o Wędzidełko języka – budowa histologiczna, przykłady pracy z wędzidełkiem.

DZIEŃ 2

 

Nerwy czaszkowe – przebieg, struktury unerwiane.
o Bezpośredni dostęp do nerwów czaszkowych – będziemy rysować na sobie nerwy, do których mamy dostęp.
Szyja – ważne struktury na potrzeby logopedii.
o Nauka palpacji chrząstek, kości gnykowej, kręgów odcinka szyjnego.
Gardło, przełyk, tchawica – budowa, działanie.
o Jak działanie trzewi wpływa na funkcje ważne w logopedii.
Powięź – budowa, właściwości, znaczenie w logopedii.
o Zrozumienie mechanizmów działania ćwiczeń i terapii manualnej w logopedii.

 

Na szkolenie zalecamy wygodny, nie krępujący ruchów strój.

 

 Prowadzący:

 

mgr Artur Kopeć - mgr fizjoterapii i dyplomowany osteopata z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu dzieci i dorosłych. Szkoleniowiec na konferencjach i szkoleniach fizjoterapeutycznych, logopedycznych stacjonarnych, jak i webinarach online. Wykładowca w Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Właściciel placówki rehabilitacyjnej ARKOMED na warszawskich Bielanach. Założyciel i wykładowca firmy szkoleniowej OsteoSense Artur Kopeć. Absolwent 4 letnich studiów osteopatycznych w FICO ( flanders international college of osteopathy )
Dodatkowo sprawuję opiekę merytoryczną nad studentami odbywającymi praktyki studenckie w Przychodni Arkomed jak i w zakresie praktyk studenckich z programu ERASMUS+.
Ponadto wykładowca na konferencji badawczo-naukowej w Okunince w 2019 roku i targach Beauty Forum w Global Expo w Warszawie. Fizjoterapia to jego pasja. Uczestnik w wielu kursach i szkoleniach terapii manualnej, medycyny ortopedycznej i MASTER COURSACH z zakresu Osteopatii
Doświadczenie zdobywał w placówce ORTO oraz uczestniczył w praktykach zawodowych w Centrum Zdrowia Dziecka, Centrum Kompleksowej Rehabilitacji oraz Ośrodku Rehabilitacji Kompleksowej AWF. Biorąc czynny udział w warsztatach i szkoleniach cały czas pogłębia swoją wiedzę.

 

W koszty szkolenia wliczone są: materiały oraz zaświadczenia o ukończeniu szkolenia (wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 października 2004 r. w sprawie Rejestru Instytucji Szkoleniowych (Dz.U. 2004 nr 236 poz. 2365))), poczęstunek podczas przerw kawowych (kawa, herbata, ciastka). Czas szkolenia uwzględnia długą przerwę. Obiad nie jest wliczony w cenę szkolenia.

 

Na każdym szkoleniu Instytutu jedna osoba spośród Uczestników otrzymuje od nas UPOMINEK :-)

 

W ciągu trzech dni od zapisu wpłać zaliczkę w wysokości 400 zł. Pozostałą kwotę należy wpłacić 14 dni przed szkoleniem. W przypadku dokonywania zapisu w terminie krótszym niż 14 dni przed szkoleniem, prosimy o opłacenie od razu całej kwoty.

Chcesz zapłacić w ratach - skontaktuj się z nami!

 

Posiadamy Akredytację Lubelskiego Kuratora Oświaty co oznacza możliwość finansowania szkolenia ze środków na doskonalenie zawodowe nauczycieli. 

 

W dniu szkolenia kontakt wyłącznie telefoniczny!

 


Skompletuj wszystkie ebooki z cyklu "ABC początkującego logopedy"

E-booki

 


Skorzystaj z dofinansowania na realizację szkoleń! Dowiedz się więcej: http://psz.praca.gov.pl/-/55453-krajowy-fundusz-szkoleniowy

Szczegóły wydarzenia

Zaczyna się:25/05/2024 09:00
Kończy się:26/05/2024 18:00
Lokalizacja:Lublin

Rezerwacja

Cena:
zł 1387.00
Rejestracja Logowanie zrobić rezerwację

Pytania i odpowiedzi


 • Czy mogę z jednego konta zapisać inne osoby/osobę?

  Nie.

  Zakładając konto, podają Państwo dane osobowe i wyrażają zgodę na ich przetwarzanie, nie można zatem zrobić tego za kogoś. Każdy uczestnik szkolenia jest zobowiązany do założenia konta i wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych we własnym imieniu.

 • Jak dokonać rezerwacji na szkolenie?

  W celu zapisania się na szkolenie należy założyć konto lub zalogować się, a następnie w ogłoszeniu o szkoleniu kliknąć "rezerwuj teraz" postępując wg dalszej instrukcji. Rezerwacja zostaje potwierdzona po dokonaniu wpłaty wymaganej zaliczki.

 • Kiedy i w jaki sposób mam podać dane do faktury?

  Dane do faktury należy wysłać e-mailem na adres: biuro@instytutlogopedyczny.pl lub wypełnić formularz podczas dokonywania rezerwacji na szkolenie.

 • Kiedy otrzymam fakturę?

  Z reguły faktury wystawiamy do 3 dni roboczych po szkoleniu (po wykonaniu usługi), jednakże w przypadku, gdy pracodawca wymaga jej wcześniej (np. przed zakończeniem danego roku) prosimy o kontakt e-mailowy z biurem w tej sprawie: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Po dokonaniu wpłaty zaliczki/całości kwoty szkolenia okazało się, że placówka dofinansuje mi to szkolenie, czy otrzymam zwrot kosztów i fakturę?

  Tak. Prosimy o przesłanie informacji dotyczących faktury (dane, termin płatności) pod adres e-mailowy z biurem: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Czy mogę dokonać anulowania rezerwacji?

  W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie takiej informacji pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Czy w przypadku rezygnacji ze szkolenia otrzymam zwrot kosztów?

  W przypadku rezygnacji ze szkolenia:

  • W terminie do 10 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot całości wpłaconej kwoty,
  • W terminie do 7 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot w wysokości 50% kwoty stanowiącej całość opłaty za szkolenie,
  • W terminie poniżej 4 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia lub w przypadku braku zgłoszenia nieobecności wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
 • Mam dofinansowanie z kilku placówek do szkolenia/szkoleń, czy mogę otrzymać kilka faktur?

  Tak, oczywiście. Prosimy wówczas o przesłanie danych do faktury wraz z kwotą dofinansowania pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Co to jest kod QR i jak go używać?

  Kod QR jest dodatkowym sposobem do szybkiego dostępu do informacji o szkoleniu. W tym celu należy użyć aplikacji do skanowania kodów QR, wówczas wyświetlą się szczegółowe informacje.„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

Biuro, szkolenia: +48 505 255 435

Rejestracja na terapię: +48 881 527 414

Kontakt telefoniczny w godzinach 9-15

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl