fbpx

Szkolenia

Opis


Termin: 4 marca 2024 r.

Godziny zajęć: 18:00-20:15 (3h dydaktycznych)

Koszt szkolenia: 247 zł

  

Rejestracja

  

Na szkoleniu nabędziesz wiedzę dotyczącą Metody Oddechowej Butejki oraz umiejętność jej zastosowania w terapii logopedycznej, poznasz techniki pracy MOB, uświadomisz sobie prawidłowe nawyki oddechowe oraz wyćwiczysz umiejętności prawidłowego sposobu oddychania.

 
Program szkolenia:

 1. Założenia metody oddechowej Butejki:
  1. Delikatnie
  2. Głęboko
  3. Lekko
 2. Trening MOB:
  1. Oszacowanie pomiaru zwanego „pauzą kontrolną”.
  2. Sprawdzenie, jak to jest na stałe oddychać nosem,
  3. Wykonywanie ćwiczeń oddechowych, w celu zmniejszenia objętości oddechowej w kierunku normy.
  4. Udzielani porad na temat stylu życia, włączając sen.
  5. Informowanie na temat diety i ćwiczeń fizycznych, które stanowią uzupełnienie treningu MOB.

  Wszystkie zademonstrowane ćwiczenia będą opatrzone komentarzem, kiedy można je stosować u pacjenta i poparte przykładem dobrej praktyki własnej.

 1. Akcesoria wykorzystywane w terapii MOB:
  1. Plaster (myotape),
  2. Pas Butejki.

Zostaną omówione i zademonstrowane.

4. Programowanie treningu metody oddechowej Butejki dla dzieci i dorosłych:

  1. Świadomość oddechowa dzieci i dorosłych.
  2. Skutki oddychania torem ustnym.
  3. Strategie radzenia sobie z oddychaniem „z otwartą buzią”.

Zostaną omówione i zademonstrowane.

 

Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe z ćwiczeniami prezentowanymi podczas szkolenia.

 

 Prowadząca:

Sylwia Zasada – specjalistka emisji i rehabilitacji głosu, logopedka, terapeutka oddechu, międzynarodowa instruktorka Metody Oddechowej Butejki, terapeutka miofunkcjonalna i Manualnej Terapii Krtani (LMT) wg protokołu J. Liebermana, trenerka autoprezentacji. Lingwistka – miłośniczka języka polskiego w pełnej krasie. Autorka szkoleń: „Wellbreathing. Oddech to podstawa”, „Co w głosie piszczy”, „Oddech dochodzi do głosu” oraz cyklu szkoleń i e-booków „ABC początkującego logopedy” (Rotacyzm, Seplenienie, Mowa bezdźwięczna, Kappacyzm, lambdacyzm, tetacyzm). Autorka publikacji naukowych o tematach językoznawczych i rozwoju mowy. Stworzyła Instytut Edukacji Logopedycznej, który od kilkunastu lat szkoli logopedów w Polsce i na świecie, oferując im wysokiej jakości warsztaty i szkolenia prowadzone przez najwyższej klasy specjalistów. Stworzyła również Pracownię głosu i oddechu – przestrzeń, która służy ludziom do poznawania potencjału własnych głosów i mocy oddechów (również w Social Mediach – Facebook, You Toube). Pasjonatka pracy z ciałem, także w nurcie Analizy Bioenergetycznej A. Lowena – elementy metody wykorzystuje w pracy terapeutycznej z głosem i oddechem. Obecnie jest  również studentką Szkoły Psychoterapii w nurcie analizy bioenergetycznej Aleksandra Lowena. Współpracuje z uczelniami jako wykładowca oraz prowadzi warsztaty zamknięte dla firm.

 

Informacje organizacyjne:

SZKOLENIE NA ŻYWO

tak (platforma Clickmeeting)

MOŻLIWOŚĆ ZADAWANIA PYTAŃ

tak - poprzez czat

CERTYFIKAT

tak 

przesyłany w wiadomości mailowej po szkoleniu*

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

tak

ZALICZKA

nie

WPŁATA

opłatę za szkolenie należy uiścić poprzez system szybkiej płatności PayU w momencie rejestracji

FAKTURA

możliwość otrzymania faktury z odroczonym terminem płatności

kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DOSTĘP DO NAGRANIA

tak, przesyłany w wiadomości mailowej po zakończeniu szkolenia*

dostęp jest aktywny przez 5 dni od daty szkolenia

SPOSÓB DOŁĄCZENIA

natychmiast po dokonaniu rejestracji i uiszczeniu płatności wysyłana jest wiadomość o tytule "Potwierdzenie płatności" w której znajduje się przycisk z linkiem dostępowym do szkolenia. Prosimy o sprawdzenie SPAMU oraz innych folderów poczty. W przypadku braku takiej wiadomości prosimy o kontakt.

AKREDYTACJA KURATORA OŚWIATY

tak

możliwość finansowania szkolenia ze środków na doskonalenie zawodowe nauczycieli

KONTAKT W DNIU SZKOLENIA

mailowy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

*nie otrzymałeś wiadomości? Skontaktuj się z nami!

  


NOWOŚĆ!! Zobaczcie co nowego mamy dla Was!!

E-booki o dyslalii

  

Skorzystaj z dofinansowania na realizację szkoleń! Dowiedz się więcej: http://psz.praca.gov.pl/-/55453-krajowy-fundusz-szkoleniowy

 

Szczegóły wydarzenia

Zaczyna się:04/03/2024 18:00
Kończy się:04/03/2024 20:15
Lokalizacja:Szkolenie online

Pytania i odpowiedzi


 • Czy mogę z jednego konta zapisać inne osoby/osobę?

  Nie.

  Zakładając konto, podają Państwo dane osobowe i wyrażają zgodę na ich przetwarzanie, nie można zatem zrobić tego za kogoś. Każdy uczestnik szkolenia jest zobowiązany do założenia konta i wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych we własnym imieniu.

 • Jak dokonać rezerwacji na szkolenie?

  W celu zapisania się na szkolenie należy założyć konto lub zalogować się, a następnie w ogłoszeniu o szkoleniu kliknąć "rezerwuj teraz" postępując wg dalszej instrukcji. Rezerwacja zostaje potwierdzona po dokonaniu wpłaty wymaganej zaliczki.

 • Kiedy i w jaki sposób mam podać dane do faktury?

  Dane do faktury należy wysłać e-mailem na adres: biuro@instytutlogopedyczny.pl lub wypełnić formularz podczas dokonywania rezerwacji na szkolenie.

 • Kiedy otrzymam fakturę?

  Z reguły faktury wystawiamy do 3 dni roboczych po szkoleniu (po wykonaniu usługi), jednakże w przypadku, gdy pracodawca wymaga jej wcześniej (np. przed zakończeniem danego roku) prosimy o kontakt e-mailowy z biurem w tej sprawie: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Po dokonaniu wpłaty zaliczki/całości kwoty szkolenia okazało się, że placówka dofinansuje mi to szkolenie, czy otrzymam zwrot kosztów i fakturę?

  Tak. Prosimy o przesłanie informacji dotyczących faktury (dane, termin płatności) pod adres e-mailowy z biurem: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Czy mogę dokonać anulowania rezerwacji?

  W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie takiej informacji pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Czy w przypadku rezygnacji ze szkolenia otrzymam zwrot kosztów?

  W przypadku rezygnacji ze szkolenia:

  • W terminie do 10 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot całości wpłaconej kwoty,
  • W terminie do 7 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot w wysokości 50% kwoty stanowiącej całość opłaty za szkolenie,
  • W terminie poniżej 4 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia lub w przypadku braku zgłoszenia nieobecności wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
 • Mam dofinansowanie z kilku placówek do szkolenia/szkoleń, czy mogę otrzymać kilka faktur?

  Tak, oczywiście. Prosimy wówczas o przesłanie danych do faktury wraz z kwotą dofinansowania pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Co to jest kod QR i jak go używać?

  Kod QR jest dodatkowym sposobem do szybkiego dostępu do informacji o szkoleniu. W tym celu należy użyć aplikacji do skanowania kodów QR, wówczas wyświetlą się szczegółowe informacje.„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

Biuro, szkolenia: +48 505 255 435

Rejestracja na terapię: +48 881 527 414

Kontakt telefoniczny w godzinach 9-15

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl